Топла Продажба Wa оди 20pcs Транспарентен Универзална Брзо Жици 2 Pin Мини Wire Конектор Терминал Блок Rgb Conector Додатоци Кина
Ново

Топла Продажба Wa оди 20pcs Транспарентен Универзална Брзо Жици 2 Pin Мини Wire Конектор Терминал Блок Rgb Conector Додатоци

DEN 226.00
DEN 237.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Број На Модел На:
20pcs/кутија
is_customized:
Yes
Тип:
Splice

Избор на купувачот