Хром Vanadium Челик Шрафцигер Постави Малку Тркала Една Глава Хексагонална Крстот Рецесија Клешти Поправка Алатка Ferramentas
Ново

Хром Vanadium Челик Шрафцигер Постави Малку Тркала Една Глава Хексагонална Крстот Рецесија Клешти Поправка Алатка Ferramentas

DEN 1187.00
DEN 1262.40

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики : различни спецификации на зборот крстот главата, хексагонална шестоаголна глава и не се користат во бројот на главата, може да се прилагодат на поголемиот дел на завртката алатка за да се олесни употребата на АД конектор исто така, може да биде претворена во ракав дизајн е многу добро да се задоволат дневните електрични алатки за одржување на употребата Материјал : хром vanadium челик Ракав : 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 11mm, 12mm, 13mm другите димензии се прикажани подолу

Главните својства

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Пакет:
Торба
DIY Материјали:
Дрво
Број на Парчиња:
1 сет
Број На Модел На:
zuan492
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Бренд Име:
Halojaju
Големина:
as picture show
категорија:
Плус пол + ракав + завртка глави
Материјал:
Хром vanadium челик
Одржување опсег:
Компјутери, лаптопи, фанови, телефони, итн.
Број На Модел На:
Алатки
Име:
herramientas
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Стил:
ferramenta
Тип:
socket set
Употреба:
socket set со ratchet
Производот:
torx socket set

Избор на купувачот