Жените Мода Накит Гроздобер Стил Кристал Dangle Обетки Кристал Монистра Слатководни Бисер Камен Studs EarDrop Обетки За Подарок
Ново

Жените Мода Накит Гроздобер Стил Кристал Dangle Обетки Кристал Монистра Слатководни Бисер Камен Studs EarDrop Обетки За Подарок

DEN 1547.00
DEN 1645.92

Во форма достапна за нарачката

Жените Мода Накит Гроздобер Стил Кристал Dangle Обетки Кристал Монистра Слатководни Бисер Камен Studs Ear Drop Обетки за Подарок Боја : како на слики го покажува Количеството : 2pair , 4pair/МНОГУ (1 Pair за секоја боја ) Тип : Гроздобер Состојба : 100% висок квалитет и нова пристигне

Главните својства

Метална боја:
4pair мешавина боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
dankaishi
Метали Тип:
Никој,Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
E170308
Стил:
Гроздобер
Е Прилагодена:
Yes
Состојба:
100% висок квалитет и нова пристигне
Повод:
Свадба/Годишнина /Роденден/Мода Клуб
Подарок за:
Љубител /Сестри /Пријател
Големина:
13x22x65mm
Вид:
гроздобер dangle обетки

Избор на купувачот