Бебешка Количка Подлога Шетач Седиште Перница Pushchair Памук Мат Бебе Хранење Стол Мат Puset Minderi Подлога За Шетач додатоци
Ново

Бебешка Количка Подлога Шетач Седиште Перница Pushchair Памук Мат Бебе Хранење Стол Мат Puset Minderi Подлога За Шетач додатоци

DEN 232.00
DEN 422.40

Во форма достапна за нарачката


Опис :
Бебешка Количка Подлога Шетач Седиште Перница Pushchair Памук Мат Бебе Хранење Стол Мат Puset Minderi Подлога За Шетач додатоци
Име на производ : Бебе Шетач Седиште Перница Стол Перница
Начин на употреба : Повеќето Бебешките Колички/ Автомобил Седишта/Јадење Столици, итн.
Карактеристики : Удобно /Universal/ Мека Допре/Полесно Чистење
Инсталација : едноставен за Инсталација и Отстранување,Шетач се подигнат вклопува преку предвидено слотови.
Возраст на примена : 0-36 месечно бебе
Пакетот вклучува : 1 парче Бебе Шетач Перница
Перница Големина Како Подолу :
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект
во рамките на заштитени датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност.
Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да
се применуваат во земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност.
Повратни информации
1. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да
се направи сте задоволни!
2. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации ако се
задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
и да ве остават среќен шопинг расположение!

Главните својства

Тип:
седиште перница
сертификација:
EN
Број На Модел На:
MD037E
Возраст Опсег:
0-1M,12M,24M,3T
Бренд Име:
changbvss
Материјал:
Памук,Полиестер
Име:
бебе шетач перница
Тип:
седиште перница
Материјал:
памук полиестер
боја:
9 Бои
Шетач додатоци :
шетач седиште перница
Употреба:
Бебе Шетач /Столче /Џогирање Шетач/ Бебе Јадење Чаир
Функција:
Чистење Полесно Универзална

Избор на купувачот