Бразил лаптоп Тастатура за Dell павилјон 15 3000 5000 3541 3542 3543 5542 3550 15-5547 15-5000 15-5545 17-5000 со рамка
Ново

Бразил лаптоп Тастатура за Dell павилјон 15 3000 5000 3541 3542 3543 5542 3550 15-5547 15-5000 15-5545 17-5000 со рамка

DEN 823.00
DEN 866.40

Во форма достапна за нарачката


Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните својства

Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
15 3000 5000 3541 3542 3543 5542 3550 5545 5547
Бренд Име:
сребро линк
Стандард:
БРАЗИЛ

Избор на купувачот