Бренд LEHNO Нова Мода Девојки Здолниште Црна Униформа Висок Квалитет на Студентите Сино Здолниште А-линија Слатка Рака Здолниште Кратко Здолниште
Ново

Бренд LEHNO Нова Мода Девојки Здолниште Црна Униформа Висок Квалитет на Студентите Сино Здолниште А-линија Слатка Рака Здолниште

DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


Нова Мода Девојки Училишни Униформи Висок Квалитет на Студентите Здолниште Прекрасна Биста Слатка Plaid Pleated Здолниште промет на Големо со А-линија Здолниште(Ремени е монтажни)
Достапни грешка опсег : 1-2cm

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Употреба:
Училишни Униформи
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Batik
Бренд Име:
LEHNO
Број На Модел На:
w510
Тип На Објект:
Bottoms
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Полиестер 100%
Половината Тип:
средината половината
Skirtlength:
над коленото
Шема:
Чиста Боја
Моден елемент / процес:
Патент
Големина:
S-XL
боја:
сина,црна

Избор на купувачот