Бесплатен Превозот Свадба Фаза Позадина Стојат Завеса За свадба декорација (Било која големина било која боја, може да се направи)
Ново

Бесплатен Превозот Свадба Фаза Позадина Стојат Завеса За свадба декорација (Било која големина било која боја, може да се направи)

DEN 451.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


Ви благодариме за вашиот заинтересирани во нашите продукции.
Материјал : 100% полиестер (Ние тоа го нарекуваме "хокеј на свила")
Ширина : 3m
Користете начин : и преку цевка/цевка или вратоврска тоа
Големина : Многу Големина може да се направи.Sepcial дизајн може да се направи премногу
Било каква помош,не двоумете се да порака до нас
Подолу е боја шема..Секоја боја што може да се направи.ме остави порака за боја
у треба
Посебен вид може да се направи за цел..ми Покаже дизајн.

Главните својства

боја:
3X3M, 3X4M, 3X6M, 2X2M, 4X4M, 4X8M
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Материјал:
мраз свила
Број На Модел На:
многу големина
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes

Избор на купувачот