2017 мода златна боја аллах класичен pendant ѓердан за жени мажи шарм Исламот pendant за муслиман, аллах pendant ѓердан
Ново

2017 мода златна боја аллах класичен pendant ѓердан за жени мажи шарм Исламот pendant за муслиман, аллах pendant ѓердан

DEN 144.00
DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


ИЗВЕСТУВАЊЕ
2017 мода злато позлатен аллах класичен pendant ѓердан за жени мажи шарм Исламот pendant за муслиман, аллах pendant ѓердан
USD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mail
USD
Стил : мода накит синџири ѓердани
Материјал : еколошки бакар, 18k вистински злато позлатен
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Пакет Содржина : 1 ѓердан, Хартија картичка, OPP вреќа
Материјали : 18k вистински злато позлатен , Не 100% солидна злато
НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме e-mail мене!
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL
Ако имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќање
Повратни информации :
Ве молиме не го остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас
Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 15 дена од денот на добивате нив,за проблеми со Квалитетот. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Пред да се врати ставки,ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата(на продавачот)се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Главните својства

Метална боја:
само pendant, со 45см синџир, со 60см синџир
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JINGTHAI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
60080418
Обликотшема:
Класичен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Обликотшема:
Класичен
Стил:
Муслимани
Бесплатен превозот :
Yes
Големина:
3.2*1.8 cm
Тежина:
12g
is_customized:
Yes

Избор на купувачот