Simbable Kidz далечински управувач автомобили, лебдат трки со автомобили играчки за деца wirless РК автомобил 4 канали 1:24 carro controle remoto
Ново

Simbable Kidz далечински управувач автомобили, лебдат трки со автомобили играчки за деца wirless РК автомобил 4 канали 1:24 carro

DEN 907.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Далечински Управувач,Шок Отпорни,Модел,Светкави
Возраст Опсег:
> 3 години
Акција Време:
2 часа
Скала:
1
Wheelbase:
16cm
Број На Модел На:
727-F20
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Гуми Песна:
6cm
Материјал:
Пластични
Пакетот Вклучува:
Оригинална Кутија,Оперативни Инструкции,Далечински Контролер
Серво управувач:
Никој
Предупредување:
Не падне вода
Гаранција:
1 години
Контрола На Канали:
4 Канали
Број на бар-кодот:
714424573223
Контролор На Владата:
MODE2
Димензии:
20x8x5cm
Полнење Напон:
Никој
дизајн:
Автомобили
Далечинска Контрола:
Yes
Бренд Име:
Simbable kidz
Далечински Растојание:
20м
моќност:
силна
Пригушување серво:
Никој
Бар-кодот:
Yes
Вртежен момент:
Никој

Избор на купувачот