Висок квалитет За Peugeot 3008 2013 2014 2015 автомобил покритие пластични фендер мека mudguard заштита размавта поздравниот кал guard рамка 4pcs
Ново

Висок квалитет За Peugeot 3008 2013 2014 2015 автомобил покритие пластични фендер мека mudguard заштита размавта поздравниот

DEN 1509.00
DEN 1695.36

Во форма достапна за нарачката

Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ние ќе го прават истото за вас. На превозот надомест е платена од страна на купувачот.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Вашето мислење е многу важна за нас.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ви благодариме.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.com/ (За Aliexpres Стандард Превозот само) или www.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети.

Главните својства

Тип На Објект:
Mudguards
Специјални Функции:
Заштита,Декорација
Објектот Должина:
1cm
Објектот Тежина:
0.96kg
Објектот Дијаметар:
1cm
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2013-2015
Бренд Име:
GUANG-E
Име На Модел:
APTP6419
Објектот Ширина:
1cm

Избор на купувачот