2018 Европа и Америка Елеганција Солидна Чипка Ангелските Крилја се Облекуваат Секси Оригиналниот Еден Прекрасен Шпагети Рака Фустан
Ново

2018 Европа и Америка Елеганција Солидна Чипка Ангелските Крилја се Облекуваат Секси Оригиналниот Еден Прекрасен Шпагети Рака

DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката

Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка .
Здраво модни дами!!
Добредојдовте на АНА и НОВ ДУШАТА,Таму се сите видови на модата работи ~
Без разлика секојдневен улица стил,гроздобер стил,панк стил,дечко стил,Хипи и така натаму
знаеш дека ја ги сакам^ ^
2017 Европа и Америка Елеганција Солидна Чипка Ангелските Крилја се Облекуваат Секси Оригиналниот Еден Прекрасен Шпагети Рака Фустан
Топло prompt
Што може да ни се јавите пред да плаќање ако сакате да се меша трговија на големо или изберете одберете друг шпедиција, ние ќе ги менувате цена и во комбинација превозот во зависност од вашите нарачки. APO/FPO/DPO Превозот Ние се извинуваме што P. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Ве молиме оставете порака мене, ако сакате да се меша со различни стилови по иста цена или слична цена кога ќе се стави на ред, и јас ќе се подготви на објекти за вас правилно.Ви благодариме!
ANNE & ДУШАТА ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА(ОБЛЕЧИ) ГОЛЕМИНА ДОЛЖИНА ГРАДИТЕ РАМО WASIT S 80 84 / 70 M 81 88 / 74 L 82 92 / 78 XL 83 96 / 82 1.
(Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде 5-15% ПОПУСТ ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. За Големината на Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. Барање : 1. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа. Азија големина е помала од 1 или 2 големина од НАС/ЕУ Големина, ве молиме проверете ја големината детали пред да ја купите. Тоа нема да биде наплата по уплатата. Така на квалитетот е загарантирана. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *предметот е SKU број *Сликата на неисправни монистра. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
ANNE & ДУШАТА
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Материјал:
Сомот
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Стил:
Секси & Клуб
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Снабдување категорија:
место
Извор главната карта:
Други извори
Стил:
европа и америка
Шема:
Polka Dot
занаети:
Колаж / мозаик
Место на Потекло:
Hangzhou
Инвентар Тип:
Целата еден
Комбинација:
Еден

Избор на купувачот