Топла Продажба на Нови Лето Девојки Фустан се Печати Цвет Детска Облека Гроздобер Мода О-вратот на Повик Принцеза Фустани Деца Облека XL125
Ново

Топла Продажба на Нови Лето Девојки Фустан се Печати Цвет Детска Облека Гроздобер Мода О-вратот на Повик Принцеза Фустани Деца

DEN 557.00
DEN 796.32

Во форма достапна за нарачката


Етикета Големина 90 : должина : 46cm биста : 52cm НИ големина : 2 T-3 T Етикета Големина 100 : должина : 49cm биста : 56cm НИ големина : 3 T-4 T Етикета Големина 110 : должина : 53cm биста : 60cm НИ големина : 4 T-5 T Етикета Големина 120 : должина : 57cm биста : 64cm НИ големина : 6 T-7 T Етикета Големина 130 : должина : 61cm биста : 68cm НИ големина : 8 T-9 T 1,ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4"-1.2") разликите поради прирачник за мерење. 2,Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Лен,Памук
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Бренд Име:
ел bebe југ
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
XL125
Јака:
О Деколте

Избор на купувачот