Реално 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Кожа USB Флеш Диск со Логото Печатење На Промотивни Подароци Pendrive Бесплатен Превозот
Ново

Реално 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB Кожа USB Флеш Диск со Логото Печатење На Промотивни Подароци Pendrive Бесплатен Превозот

DEN 200.00
DEN 277.92

Во форма достапна за нарачката

Руски Купувачот Внимание Според прилагоди поштенска политика на руски,на име на примачот мора да биде целосно име и презиме.
Капацитети : 8 GB, 16 GB, 32 GB ,64 GB,128 GB. Брендирање Екран Печати | Engrave Оперативни Системи Win 98/SE/2000/XP/Vista/win7 | Linux | Mac Задржување на Податоците 10 години Согласност Ro HS/WEEE Конективност Hi-Speed USB 2.0 & 1.1 Компатибилност За Macs и Компјутери Прилагодено Боја се Достапни, може да бара минимум цел количество Време на Испорака од 3-5 дена Раш Нарачки : Достапни По Барање Моќ Без надворешна сила бара Гаранција 1 Година Гаранција Возачи Plug and Play компатибилен (Задолжително за Windows 98/95) Прочитате Брзина од 10-20 MB/втор (USB 2.0)
Напишете Брзина :
3-8 MB/втор (USB 2.0)
ние може да го прилагодите вашиот посебни логото, ако вашата цел е повеќе потоа 100pcs!!!

Главните својства

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
YXL-p8
Материјал:
кожа
производ тежина:
21g
Енкрипција:
No
Стил:
Правоаголник,Стап,Lanyard
Тип На Производ:
Креативните
Времето на пазарот:
2010
Бренд Име:
YXL

Избор на купувачот