Мерење сензор за притисок, мерење на екранот контролер дозиране контролер квантитативни пакување сила вредност дисплејот на инструмент
Ново

Мерење сензор за притисок, мерење на екранот контролер дозиране контролер квантитативни пакување сила вредност дисплејот на инструмент

DEN 3264.00
DEN 3840.00

Во форма достапна за нарачката


Треба да се јавите на неутрален фотографии, ве молиме да обезбеди ОЕМ ОЕМ производството! На
Овој дел 220 тип мерење на екранот контролер, стекнување го оценувате до 80 пати / сек, Стандард 1 група, Може да биде до 3 групи на реле излез, опција со отворен јасно, факултативна 485/232 комуникација, струја : 4-20ma, напон : 0-10 V и други пренос излез.
Овој инструмент цените според факултативниот функција цена, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, најголемиот дел попуст.
Мерење сензори се достапни одделно, различни видови, различни спектар на цените се различни, за појавување на инструмент нуди

Главните својства

Бренд Име:
ZHIPU
Излез:
Аналогни Сензор

Избор на купувачот