Бесплатни shippment LOT10pcs Тело Накит -16g Чист Титаниум Усна Labret Прстен Бар Усна Уво Пирсинг Хеликс Бар
Ново

Бесплатни shippment LOT10pcs Тело Накит -16g Чист Титаниум Усна Labret Прстен Бар Усна Уво Пирсинг Хеликс Бар

DEN 684.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Функција :
Моден Тело Накит Тело пирсинг Накит
УСНА Labret ПИРСИНГ НАКИТ
Descripting : Материјал : Чиста Т itanium 1.2 X6mm/8мм/10мм/12mm X3 MM Бар Должина : 6mm 8мм 10мм 12mm Бои : погледнете како фотографии Sliver Бои
SHIPPMENT :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти, ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
Ние брод на сите стоки во рок од 24 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
Светот
10-25 дена
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 12 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 20 дена да пристигнат. Тоа најмногу се должи на поштата.
Ако вашиот вкупен цел вредност достигне $250.00 , ние ќе брод вашата точка од EMS, кој е многу брзо и безбедно трае само околу 4 - 8 дена да пристигне, (ЕМС може да биде на располагање за оваа земји : Австралија, Белгија, Канада, Данска, Франција, Финска, Германија, Ирска, Италија, Нов Зеланд, Норвешка, Шпанија, Шведска, Швајцарија, САД, велика БРИТАНИЈА).
Плаќање :
Ние ја прифати кредитни картички,
Мулти-предмети наредби ве молиме распрашајте се за комбинирана фактура откако ќе заврши шопинг.
Сите Плаќање ве молиме да ја плати во рок од 10 дена по Аукција во близина.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас.
Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Добредојдовте На Побара Повеќе Детали.

Главните својства

Метална боја:
16gx6mmx3mm, 16gx8mmx3mm, 16gx10mmx3mm, 16gx12mmx3mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
Телото Накит
Пол:
Мажите, Унисекс, Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Моден Накит Материјал Тип:
316L Хируршки
is_customized:
Yes

Избор на купувачот