V јака со кратки ракави професионални балет фустан униформи танц одговараат на нов оглас
Ново

V јака со кратки ракави професионални балет фустан униформи танц одговараат на нов оглас

DEN 647.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Памук
Пол:
Жените
Бренд Име:
NeeDz
Број На Модел На:
XMBL
Танц Тип:
Балет
Боја Класификација:
Сива, вино црвено
Флуктуација облека класификација:
Балет одговара Велкро
Ткаенини:
LYCRA LYCRA
Големина:
S, M, L, XL, XXL

Избор на купувачот