2017 рачно изработени 6 Големина Стакло Мешовити Ленти Круг Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant Поставување
Ново

2017 рачно изработени 6 Големина Стакло Мешовити Ленти Круг Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Шарм Фото Pendant Поставување

DEN 132.00
DEN 160.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Производ Карактеристики:
Рачно Изработени Од Стакло Камео Cabochon
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Aogue
Број На Модел На:
1810123
Точка име :
Висок Квалитет на Стакло Cabochon Круг Рамен грб Камео Cabochon
Објектот Големина:
10мм,12mm,.14mm,16mm,18mm,20mm
објектот пакување:
Види ја изберете
Тип На Објект:
Ознаки,Леопард
Објектот Форма:
Круг
Објектот материјал:
кристално стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Професионални Кориснички услуги
користат за:
DIY Одговара Фото накит Шарм одлуки Pendant наоди Додатоци
is_customized:
Yes

Избор на купувачот