Американскиот индустриски лофт гроздобер Кафез pendant светла за трпезарија железо црна E27 Lumiled сијалица pendentes став sala де jantar
Ново

Американскиот индустриски лофт гроздобер Кафез pendant светла за трпезарија железо црна E27 Lumiled сијалица pendentes став sala

DEN 3245.00
DEN 4570.08

Во форма достапна за нарачката

Американскиот индустриски лофт гроздобер Кафез pendant светла за трпезарија железо црна E27 Lumiled сијалица pendente
Карактеристики :
Ние вклучуваат Lumiled сијалица (не се гаранција), и кабелот должина се прилагодливи
100% Сосема Нов.
Големина : φ14.9 (Кол*380mm)
φ19.6 (Кол*500mm)
Главните Материјали : Хардвер+платно
Напон : 110-240 V
Dimmable : Никој
Кабелот Должина : 1000mm
Извор на светлина тип : E27 Lumiled сијалица (може да се поправи led или заштеда на енергија сијалица)
Боја : Црна (како фото)
Крај : Насликани
Извор на светлина Вклучени или Не : Да

Главните својства

Боја На Каросеријата:
D380mm, D500mm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,PC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
5 години
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Абажур Боја:
Црна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
Pendant Светла
Бренд Име:
Homelover
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
Точка име :
Pendant Светла

Избор на купувачот