Бесплатен превозот 1pcs ЕУ за влез 100 240v AC DC 12 volt 2.67 amp DC Адаптер трансформатор 12v 2.67 на 2600ma адаптер 32w адаптер
Ново

Бесплатен превозот 1pcs ЕУ за влез 100 240v AC DC 12 volt 2.67 amp DC Адаптер трансформатор 12v 2.67 на 2600ma адаптер 32w адаптер

DEN 912.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката

Бесплатен превозот 1pcs ЕУ за влез 100 240v AC DC 12 volt 2.67 amp DC Адаптер трансформатор 12v 2.67 на 2600ma адаптер 32w адаптер
Карактеристики : 1. Тоа може да биде замена 12 V 2670m A Напојување AC Адаптер за многу уреди со 5.5 мм x 2.1 mm приклучок совет како LCD/ LED/ ТВ Звук Кутија, Led Лента/Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи, Безбедносни Камери, Лаптоп/Аудио/Видео Напојување и така натаму. 2. Сосема нов и висок квалитет. 3. Тоа обезбедува конзистентни и сигурен напојување. 4. На AC кабел не е вклучена.
Спецификација : 1.Модел : ГД-WL1202670 2.Влез : 100—240 V 50—60 Hz 3.Излез : 12 V 2670m A 4. Порт големина : 5.5x2.1mm 5.Кабел должина : околу 90cm
Пакет : 1 x Адаптер за Напојување на Овој адаптер има поинаков изглед и ние ќе го испрати по случаен избор.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Приклучок Тип:
EU
Број На Модел На:
EU
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
Излезниот Напон:
12v
Бренд Име:
Deongaree
врска:
Приклучок Во
Број На Модел На:
ГД-WL1202670

Избор на купувачот