Радост недела Везана DIY Крстот Бод Поставува за Везови Колекции Sailng Смета или Печат Крст-Бод во Собата за Везови Занаети
Ново

Радост недела Везана DIY Крстот Бод Поставува за Везови Колекции Sailng Смета или Печат Крст-Бод во Собата за Везови Занаети

DEN 582.00
DEN 969.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
43*47cm
11CT:
55*60см
Точка Бр.:
F129
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales

Избор на купувачот