Мали Кожна Чанта Гроздобер Crossbody Торба Дизајнер Жените Гласник Торба За Млади Девојки, Жени Торба Bolsas Femininas
Ново

Мали Кожна Чанта Гроздобер Crossbody Торба Дизајнер Жените Гласник Торба За Млади Девојки, Жени Торба Bolsas Femininas

DEN 626.00
DEN 763.20

Во форма достапна за нарачката


големина : 20*10*20cm

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
boshang09
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Sequined,Ruched
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Стил:
Дама
Обликот:
Hobos
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
AFULANG
Главен Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Геометриски
Повод:
Разноврсна
Акции тип:
Целата еден
Материјал текстура:
Полиестер влакна
багаж мода:
школка торба
Со отворен поклопец метод:
Патент
Пакет внатрешната структура:
Внатре во џеб, со патент
Рамо girdle:
Еден
Шема:
Полна Боја
Обработка метод:
мека површина
Производот Категорија:
дами торба

Избор на купувачот