2018 Отворено Тревник Фудбалски Чевли Мажите FG Фудбалски Чевли Чизми Долго Spikers Фудбал Подигање Cleats Тренер Спорт Фудбал Патики
Ново

2018 Отворено Тревник Фудбалски Чевли Мажите FG Фудбалски Чевли Чизми Долго Spikers Фудбал Подигање Cleats Тренер Спорт Фудбал

DEN 854.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Фудбал Чевли
Датум На Издавање:
Spring2017
Бренд Име:
LEOCI
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
8362 Т Р 8362
Горниот Материјал:
PU
Функција:
Дише
Технологија:
PTPP
Затворање Тип:
Чипка-Up
Применливи место:
Хард Суд
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Видови На Hobnail:
Мека Groud(СЕКРЕТАР)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
Ниво На Пракса:
Професионални
Фудбалски чевли употреба:
Затворен фудбал чевли,Отворено тревник фудбалски чевли

Избор на купувачот