skylarpu 6.9 инчен TFT LCD Екранот панел за CLAA069LA0HCW LCD Екран панел замена (без допир)
Ново

skylarpu 6.9 инчен TFT LCD Екранот панел за CLAA069LA0HCW LCD Екран панел замена (без допир)

DEN 1493.00
DEN 1622.40

Во форма достапна за нарачката


Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба ,исто така, може да направи вашата цел цел .ние ќе брод нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир . Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd

Главните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
CLAA069LA0HCW
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачот