500PCS din916 м2.5x12 м2.5*12 grade12.9 Ален Главата Хексадецимален Socket Set Завртка Копачка Завртка со чаша точка
Ново

500PCS din916 м2.5x12 м2.5*12 grade12.9 Ален Главата Хексадецимален Socket Set Завртка Копачка Завртка со чаша точка

DEN 347.00
DEN 394.56

Во форма достапна за нарачката

500 PCS DIN916 Нерѓосувачки Челик Ален Главата Штекер Хексадецимален Поставите Копачка Завртка Асортиман Првенство Точка
ГОЛЕМИНА : М2.5x12

Главните својства

Завртка Тип:
Поставете Завртки
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Број На Модел На:
М2.5x12
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
ZFhong
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот