Ново!!! ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор за TOSHIBA M300 M301 M302 M305 M306 M307 M308 4411S 4410S 4415S 4416S KSB0505HA DC05V 0.32 НА
Ново

Ново!!! ПРОЦЕСОРОТ Ладење вентилатор за TOSHIBA M300 M301 M302 M305 M306 M307 M308 4411S 4410S 4415S 4416S KSB0505HA DC05V 0.32

DEN 243.00
DEN 258.24

Во форма достапна за нарачката


Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Главните својства

Апликацијата Лаптоп Големина:
NO
Број На Модел На:
M300 M301 M302 M305 M306 M307 M308 4411S 4410S 4415S 4416S
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
USB Порти:
NO
Бренд Име:
сребро линк
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
No

Избор на купувачот