Новиот модел 2.17 L 30Mpa 4500psi гас пакет компримиран воздух цилиндар шише карбонски влакна НУРКАЊЕ резервоарот за pcp пушка
Ново

Новиот модел 2.17 L 30Mpa 4500psi гас пакет компримиран воздух цилиндар шише карбонски влакна НУРКАЊЕ резервоарот за pcp пушка

DEN 6336.00
DEN 8448.00

Во форма достапна за нарачката


Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и да соберат десет сака да добиете $10 купон со екранот, купонот може да се користи кога ќе се трошат $300 или повеќе еднаш во нашата Aliexpress продавница. Опис на производот Нов модел 2.17 L 30 Mpa 4500psi гас пакет компримиран воздух цилиндар шише карбонски влакна НУРКАЊЕ резервоарот за pcp пушка
Компримиран воздух е горивото кое сили вашиот PCP воздушна пушка или пиштол. На ACECARE ТЕХНИКА линија од карбонски влакна воздух цилиндри и вентил системи претставува најдобра вредност и највисок квалитет на располагање во чување и испорака систем. 4500 psi пополни притисок Нерѓосувачки Масло-Исполнет Мерач(ако сте треба вентил,ве молиме цел во нашата продавница) Целосно 15-Годишен живот M18*1.5 Провира
Нашите висок притисок во цилиндарот е опкружено со четири-димензионални triaxial ликвидација на машина со СИМЕНС систем
Производ Слики
Процес На Производство
Пакување & Испорака
Рок на плаќање :
Т/T, Western Union, Paypal, L/C
Трговија термин :
EXW или ФОБ или ЦФР или CIF или КПТ или ЦИП
Пакување детали :
Дрвена кутија, Ply-дрво кутија, Картонска кутија, Палети
Време на испорака :
Тоа зависи од купување на количеството и состојбата состојба, ако производите се достапни во склад, може да се организира испорака многу наскоро, или неколку дена по добивањето на депозит.
Мин. цел :
Доколку нарачаните производи се во акции. Не MOQ ограничен.
ако не,нареди количество може да се разговара со нас.
Компанијата Информации
Shenyang Acecare Technology Co., Ltd. се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголемиот
градот на Liaoning провинција во североисточниот дел на кина. ACECARE ТЕХНИКА се занимава со увоз и извоз на висока
притисок на гас цилиндри производи, машини & опрема како што се Надворешни Шут Експлозија Машина, Внатрешна
Шут Експлозија Машина, Ролери Табела, Слика Линија За Производство, Индукција Греење На Печка, Цврстина Тестирање
Машина, Дигитални Dynamometer, Вратот Прстен Машина, Дното Притискање На Машина, Фотоелектрически Директни Читање
Spectrometer, Трансформатор, Рамни Мелничката Крајот Машинската, Цевки Машина За Сечење, Цевковод Свиња, Мотокар,
Провира Машина, Влечете Синџир На Производот, Сензор Производ, Канцелариски Мебел, Црвено Вино, Плута Линија За Производство,
Челик Шут Производ, Челик Шут Линија за Производство, LNG Растенијата Проект, Хлор-Алкално Растенијата и неколку други.
Ние, исто така, сопствен задоволство на обезбедување на сите видови на Струг, како машина за Дупчење, фреза, Мелница
машина, Конвенционалните струг, ЦПУ струг и други струг машини
Ние, исто така, служи како агент за увоз & извоз бизнис, спроведувањето на целосни сетови на инженерски проекти
и дома и во странство. Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиенти барања. До денес, ние
се извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, Перу, Турција, Чиле, Индонезија,
У А Е и многу повеќе.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.
Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО.
Изложбата
Нашите Клиенти
Сертификат
ПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕНТАРИ

Главните својства

Употреба:
Оган Безбедност
Број На Модел На:
CRPIII-100-2.17-30-Т
Бренд Име:
Acecare
Работен Притисок:
30mpa
Празни Тежина:
1.7 kg
капацитет на вода:
2.17 L
Цилиндар Нишка:
m18*1.5
Дијаметар:
112MM
Должина:
380mm

Избор на купувачот