Топла продажба A61 Lcd дисплеј за Starline A61 lcd далечински контролер
Ново

Топла продажба A61 Lcd дисплеј за Starline A61 lcd далечински контролер

DEN 121.00
DEN 143.04

Во форма достапна за нарачката


Топла продажба A61 Lcd дисплеј за Starline A61 lcd далечински контролер

Главните својства

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Ширина:
3mm
Бренд Име:
HKSZXintengli
Име На Модел:
A61
Материјал Тип:
LCD
Објектот Должина:
6mm
Објектот Висина:
1mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE

Избор на купувачот