Црни Овци Јагне Маскота Костим Фенси Облека се Облекуваат EPE
Ново

Црни Овци Јагне Маскота Костим Фенси Облека се Облекуваат EPE

DEN 4656.00

Во форма достапна за нарачката


Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Висат сушење само, греење е забрането. Ви благодариме за вашето разбирање. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
Спецификација :
S (160 см-170 цм)- 5'3" до 5'7",
M (171 см-180 цм)- 5'7" до 5'11",
L (181 цм-190 цм)- 5'11" на 6'3",
XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7",
Нарачана (Plz ги споделите со нас)
Материјал :
Тоа е направен од висок квалитет на краток кадифен, долго кадифен. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.WEL C O M E T O M A S C O T C ITY!
ВНИМАНИЕ :
Ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет.
АПЛИКАЦИИ :
1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн
2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн
3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн
4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн
5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн
6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн
Уникатен Дизајн :
Шлем материјал :
Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Осигурување е задолжително. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени. EMS е наш основен превозот избор.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел).
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил, или ние ќе ги испрати како стандардна големина M, сакаат да се разбере.
Политика На Враќање
1. Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.
КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ :
Посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. ( дневник на aliexpress.
Краток вовед :
Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере.
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има).

Главните својства

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
овци

Избор на купувачот