1 парче Мраз Мувла Храна Одделение Силиконски Дијамант Ice Cube 27-шуплина Мраз Фах Лесно Ослободување
Ново

1 парче Мраз Мувла Храна Одделение Силиконски Дијамант Ice Cube 27-шуплина Мраз Фах Лесно Ослободување

DEN 322.00
DEN 373.92

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : 27-шуплина Дијамант Мраз cude
Материјал : Силикон
Сертификација : ФДУ , LFGB
Спецификација : 230*120*26mm
Нето Тежина : околу 80g
Совети :
Ве молиме да се стави производот во врела вода 3~5 минути пред првата употреба .
1. Направен од висок квалитет со силиконска материјал, одобрен од страна на FDA и LFGB 2. Широк опсег на температурата на толеранција : -60~ 230°C . 3. Невкусна, не-токсични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно се чисти.

Главните својства

Тип:
Сладолед Алатки
Сладолед Алатки Тип:
Сладолед Кади
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Бренд Име:
аки подарок
Материјал:
Силикони
боја:
Зелена, Сино Небо

Избор на купувачот