Издржливи 15V 1А AC да DC Адаптер за Напојување Конвертор 5.5*2,5 мм Дома Ѕидниот Приклучок за Префрлување Адаптер за полнење AU/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/САД Приклучок
Ново

Издржливи 15V 1А AC да DC Адаптер за Напојување Конвертор 5.5*2,5 мм Дома Ѕидниот Приклучок за Префрлување Адаптер за полнење

DEN 177.00
DEN 215.52

Во форма достапна за нарачката


DC15 V 1А Адаптер AC 100 V-240 V да 15 V DC Конвертор Напојување Адаптер 5.5*2,5 mm Напојување Адаптер AU/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/САД Приклучок
Карактеристики :
Заштита Од Преоптоварување
Краток Спој Заштита
Во текот напон заштита
Ефикасност : ≥85%
Спецификација :
Количина : 1pc
Модел : Y-1510
Текст : AC 100~240 V 50/60 Hz
Излез : 15 V DC 1А
AC Plug стандард : АУ, ЕУ, велика БРИТАНИЈА, САД
DC Plug Димензија : DC5.5*2.5 mm (Компатибилен : 5.5 * 2.1 mm)
DC Plug поларитетот : во внатрешноста на позитивниот (+) надвор негативниот (-)
Кабел должина : Околу. 1 м
Тежина : Околу. 95 g
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека на излез и конекторот е ист како што ќе одговара за.
( Тоа е мало, без оригинално пакување )
1 X 15 V 1А Адаптер за Напојување
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Употреба:
Префрлување
врска:
Приклучок Во
Бренд Име:
alloet
Количина:
1pc
Модел:
Y-1510
На текст:
AC 100~240V 50/60Hz
Излез:
15V DC 1А
AC Plug стандард:
АУ, ЕУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, САД
DC Plug Димензија:
DC5.5 X 2,5 mm
Должина на кабел:
Прибл. 1m
На тежина:
Прибл. 95 g

Избор на купувачот