Fashionsnoop 2018 Нови Пристигнување изјава голема кристал студ Обетки за жените девојка партија earring Фабрика Цена на големо
Ново

Fashionsnoop 2018 Нови Пристигнување изјава голема кристал студ Обетки за жените девојка партија earring Фабрика Цена на големо

DEN 190.00
DEN 237.60

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Главниот Камен Боја:
Бела, Многоцветни
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
FASHIONSNOOPS
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
техника nology:
моден обетки
Процесот:
Студ Обетки
Изработка:
Капка Обетки
Qua lity:
обетки за жени
планирам:
dangle обетки
про ject:
earring мечка
ptan:
бренд обетки
дизајн:
Обетки
excog itation:
обетки трговија на големо
exo / loit:
Кристал Earring

Избор на купувачот