Бесплатен Превозот 200PC мешавина боја 6mm мулти боја Кристал AB Bicone Кристално стакло лабава монистра SQAE6
Ново

Бесплатен Превозот 200PC мешавина боја 6mm мулти боја Кристал AB Bicone Кристално стакло лабава монистра SQAE6

DEN 180.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 6mm
* Облик : 5301 Bicone Форма
* Боја : Мешани Бои
* Количина : 200pcs/Торба
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..
Избор на боја :

Главните својства

Објектот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
SQAE6
Објектот Тежина:
NORMAL
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
5301 Bicone Форма
Количина:
200pcs/торба
боја:
Мешани Бои

Избор на купувачот