KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Рено Twingo MK2,305mm 2007 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Accessorie
Ново

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Рено Twingo MK2,305mm 2007 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви

DEN 333.00
DEN 374.40

Во форма достапна за нарачката


Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.
KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Рено Twingo MK2,305mm 2007 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Accessorie
Среќно и Имаат убав ден : )

Главните својства

Објектот Должина:
1 Single rear wiper
Бренд Име:
KOSOO
Рено Twingo-Година:
2012,2010,2011,2008,2013,2009,2007
Рено Модел:
Twingo
Специјални Функции:
HD чисти
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Објектот Висина:
0inch
Година:
2016Year
Објектот Ширина:
30.5cm
Објектот Тежина:
200g
Име На Модел:
КО-LNH-13

Избор на купувачот