Жешка Жени Дами Облека Блузи Секси Капчиња Unpadded Bralette Bralet Градник Bustier Резервоарот Сечење На Врвот Блуза Облека
Ново

Жешка Жени Дами Облека Блузи Секси Капчиња Unpadded Bralette Bralet Градник Bustier Резервоарот Сечење На Врвот Блуза Облека

DEN 171.00
DEN 210.72

Во форма достапна за нарачката


Опис :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Чипка ,Памук Мешавина
Боја : Бела/Сино/Црна/Каки
Стил : Жените Секси Капчиња Градник Врвот
Големина : Една Големина
Биста : 70-90cm Должина : Прилагодлив Забелешка : 1 : Мерење на објектот поставени на маса (може да предизвика 1-3cm разлика , постојат три големини купувањето, ве молиме имајте во предвид големината, becauseit не одговара на сите луѓе 2 : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање .
Пакет се Вклучени : 1x Сечење на Врвот
Ние го прифатат плаќање преку само. Вкупниот износ должи вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. в) ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во белешките дел, кога ќе се направи исплата.
Овој објект е само предаден на светот. Нарачки обработени во рок од 24 часа од плаќање верификација. Ние само брод да се потврди адреси. Ако сакате да ги промените вашата адреса ,ве молиме да ги наведете вашите адреси во белешките дел, кога ќе се направи исплата. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30-40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!

Главните својства

Големина:
M
Бренд Име:
Thefound
Материјал:
Полиестер
Стил:
Streetwear
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Dobby
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
V Деколте
Пол:
Жените

Избор на купувачот