Walkfire 3 Боја КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Велосипед-Задни светла за возење Велосипед Taillight Светилка USB Полнење Круг Велосипедизам Безбедност Светлина Велосипед Додатоци
Ново

Walkfire 3 Боја КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Велосипед-Задни светла за возење Велосипед Taillight Светилка USB Полнење Круг Велосипедизам

DEN 355.00
DEN 646.08

Во форма достапна за нарачката

Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре.7 V 280m AH
· Горење време : Околу 2 до 14 часа, предмет на светла боја или режим во употреба
· Полнење : USB полнење (Андроид тип на пристаниште), 5 V 1А max
· Индикација : Црвено светло кога полнење, автоматски се исклучува кога целосно наполнета
· Ingress protection : Дожд вода доказ.

Главните својства

боја:
Rgb, црвена, сина
сертификација:
CE
Монтажа Сместување:
Seatpost
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
200/
Бренд Име:
walkefire
обичај обработка:
Yes
Боја:
Rgb, црвена, сина
Време На Полнење:
1-2 часа
LED:
КОЧАН
Испуштање време:
3-20 часа
број:
BK200

Избор на купувачот