година Нови Saxophone Посебни децата Б Soprano Saxophone музички инструмент месинг професионални DHL
Ново

година Нови Saxophone Посебни децата Б Soprano Saxophone музички инструмент месинг професионални DHL

DEN 15648.00

Во форма достапна за нарачката


2016 година Нови Saxophone Посебни децата Б Soprano Saxophone музички инструмент месинг професионални DHL

Главните својства

Површината Материјал:
Златен Лак
Тело Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
L&К
Тип:
Паѓа Мелодија B (C)
Тон:
B
Глава Материјал:
bakelite

Избор на купувачот