Manxiuni Капка обетки за жените накит boucle d'oreille femme Долго Earring Женски Жените Подарок обетки бижутерија
Ново

Manxiuni Капка обетки за жените накит boucle d'oreille femme Долго Earring Женски Жените Подарок обетки бижутерија

DEN 84.00
DEN 141.12

Во форма достапна за нарачката


Manxiuni Капка обетки за жените накит boucle d'oreille femme Долго Earring Женски Жените Подарок обетки бижутерија
Обетки Тип : Пад Обетки Предмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Кубни Циркон Стил : Трендовски Формашема : Gemetric Пол : Жените Големина : Долго 6,9 см Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earring
Answer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти. можеби бојата и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве молиме не се однесуваат на боја и големина на информации во описот. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере.

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HB1024
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MANXIUNI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
боја:
Бело Злато
Облик/Шема:
Gemetric
Костимот накит обетки:
Жените обетки & обетки за мажи & жени накит
Капка Обетки:
boucle d'oreille femme & долги обетки & Костим накит обетки
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на купувачот