Мало 2017 нова мода детски чевли девојка убава ѕвезда секојдневен чевли на рамни чевли големина 26-36
Ново

Мало 2017 нова мода детски чевли девојка убава ѕвезда секојдневен чевли на рамни чевли големина 26-36

DEN 457.00
DEN 571.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
1, 2, 3, 4, 4.5, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Функција:
Дише
Сезоната:
Пролет Лето
Бренд Име:
JIANDIAN
Затворање Тип:
Лизга-На
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Розова, Сребро.

Избор на купувачот