Бренд Нови Ној Алто Saxophone Месинг со Случајот и Додатоци + Бесплатен превозот
Ново

Бренд Нови Ној Алто Saxophone Месинг со Случајот и Додатоци + Бесплатен превозот

DEN 16080.00

Во форма достапна за нарачката

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани
Тонски : се алто
Површина : Боја на злато (gold)/(сребро)/Cai Qi никел позлата
Материјал : 95 # професионални месинг
Детали : цевка тело прирачник издлаби модели или дизајни на дограма, цврсти ласерски означување, криви вратот означување
Конфигурација : pearly бела според бејкер, увезени италијански водоотпорен перница кожа перница, увоз bluing пролет игла, посебно криви вратот
Додатоци : високо-одделение кожа кутија, бели ракавици, жан крпа и ремени, плута, гаранциона картичка, англиски упатството за
Циклус : 30 дена
Школка големина : 24.21 x x 10.63 4.53)/(61.5*27*11.5) см (должина x ширина x висина)
Сакс висина : 25.98 "/ 66 cm тежина : 5.1 KG
пакување листа : 1 x saxophone, 1 x ракавица, 1 x протези, 1 x лубрикант, 1 x duster платно, 1 x пакување случај, 1 x прирачник, 1 x четка за чистење
Функција
1.На dulcet звукот што го произведува може да ви донесе jolly и lifeful чувство.
2.Цевката е изработен од месинг, како доверлив материјал.
3.Saxophone е потребните инструменти за philharmonics.
4.Едноставен и елегантен дизајн
5.Тоа е погодна за двете avocational интереси и професионални играчи
6.Постои carven декоративна шема на телото на saxophone, кои го прават тоа посебно

Главните својства

Тело Материјал:
Дувачкиот
Површината Материјал:
Електрофореза Злато
Тип:
Паѓа Мелодија B (C)
Број На Модел На:
Saxophone
Тон:
B
Бренд Име:
ној
Глава Материјал:
bakelite

Избор на купувачот