beibehang кат насликани во чест на high-definition Европската шема ангел се искачи 3D кат de papel parede 3d став sala atacado
Ново

beibehang кат насликани во чест на high-definition Европската шема ангел се искачи 3D кат de papel parede 3d став sala atacado

DEN 930.00
DEN 1824.00

Во форма достапна за нарачката

Ширина x висина = квадратни метри =Количество Материјал : ПВЦ подни mural позадина
Вашата големина .76m2 заокружување .
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.ве молиме да ни каже. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели.
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе ги испрати следните default 12 фиксна големина.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. 2m2=2 парчиња.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) На пример : треба да ѕид : Width = 2. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.

Главните својства

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
14032451
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Медитеранот

Избор на купувачот