Бесплатен превозот 100mm k9 кристално Јасна лотос цвет за домашна декорација, свадба корист, одмор подарок Дете изненадување Роденден sovenir
Ново

Бесплатен превозот 100mm k9 кристално Јасна лотос цвет за домашна декорација, свадба корист, одмор подарок Дете изненадување

DEN 701.00
DEN 796.80

Во форма достапна за нарачката

Бесплатен превозот 100mm k9 кристално Јасна лотос цвет за домашна декорација, свадба корист, одмор подарок Дете изненадување Роденден sovenir
✈☁✿♬♩♪☀✈☁✿♬♩♪☀✈
Кристал Декоративни Лотос Цвет
Големина : 100mm
Материјал : K9 кристално
Боја : јасно
Пакување : Со тешко белата кутија , тоа е безбедно да се избави.
Ако сакате други бои, lotus, можете да ми кажете
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1)Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата
Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. како ви се допаѓа!!
2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. 3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас! Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!

Главните својства

Големина:
100mm
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TZ
Стил:
Пастирски
Тема:
Цвет
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Cololr:
Јасно
Големина:
100mm
Име:
кристал лотос цвет
Употреба:
оркестарот дома
Тип:
Декорација

Избор на купувачот