Топла 5000LM XML T6 светилка Светла Zoomable led Headlamp Главата Светилка Факел светло батерија 18650 + автомобил полнач дома полнач
Ново

Топла 5000LM XML T6 светилка Светла Zoomable led Headlamp Главата Светилка Факел светло батерија 18650 + автомобил полнач дома

DEN 672.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


* Ние нудиме 1 година гаранција за неисправни предмети, додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.
* Ние нудиме бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година од купувањето.

Главните својства

Тип На Објект:
Предните светла
Бренд Име:
QvvCev
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Wattage:
about 20w
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,CCC
Цел:
за лов, Риболов кампување
Зрак Агол:
180°
Модел на LED Монистра:
T6
Број На Модел На:
K18055-2
Водоотпорен:
No
боја на светлина:
бела светлина

Избор на купувачот