EZ NewRevolution Тетоважа Игли sterilized Кертриџ Круг Магнум За систем машина и контрола RC1205M1C-1 20 парчиња /кутија
Ново

EZ NewRevolution Тетоважа Игли sterilized Кертриџ Круг Магнум За систем машина и контрола RC1205M1C-1 20 парчиња /кутија

DEN 734.00
DEN 816.00

Во форма достапна за нарачката


EZ New Revolution Тетоважа Игли Кертриџ Криви /Круг Магнум(CM/РМ) За Кертриџ машини и костец RC1205 M1 C-1 20 парчиња /кутија
Опис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуција Тетоважа Игла Касети Компатибилен со СИТЕ Јастреб видови кертриџ систем машини и костец. 100% Д О Гас Sterilized и поединечно пакувани. Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми. Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик. Медицински степен на пластични совети. 20 Игли по кутија. Карактеристики : Безбедност мембрана внатре во системот. Светлината јасни бои совет тело - подобра видливост. Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста. Маг криви совет на крајот за полесно кривина. Точно одговара за игла групи во секое време и Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми.

Главните својства

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
круг магнум
боја:
Јасно
Модел:
Револуција

Избор на купувачот