Накит 925 Sterling Silver Вера, Љубов, Надеж, Монистра, Повеќето Модни Карма Монистра за Накит Одлуки Одговара Нараквици за Жени Мажи
Ново

Накит 925 Sterling Silver Вера, Љубов, Надеж, Монистра, Повеќето Модни Карма Монистра за Накит Одлуки Одговара Нараквици за Жени

DEN 328.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


925 Sterling Silver Вера, Љубов, Надеж, Монистра, Карма Монистра за Накит Одлуки Одговара Нараквици за Жени Мажи
КАРМА МОНИСТРА "ВЕРА, ЉУБОВ, НАДЕЖ" ОД STERLING SILVER COLLECTION
- 925 Sterling silver
Големина на : ca. 1.1 cm
Дупка со дијаметар : 0.45 cm
Вера, Љубов, Надеж - вие никогаш не ќе го изгуби доверба со ова лежиште.

Главните својства

Бренд Име:
Muffiy
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
5g
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY Карма Монистра
квалитет:
ААА
Одговара:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Еколошки Стандарди:
Никел , Олово , Кадмиум Слободни
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Надворешниот Дијаметар:
1.1cm

Избор на купувачот