Високо Технолошки Двојно USB Електрични Ѕиден Штекер Дома Power Point Снабдување Плоча 2 Вклучете Дома Електрични Алатки (АУ Приклучок)
Ново

Високо Технолошки Двојно USB Електрични Ѕиден Штекер Дома Power Point Снабдување Плоча 2 Вклучете Дома Електрични Алатки (АУ

DEN 492.00
DEN 639.84

Во форма достапна за нарачката


[imagelist] [/imagelist]
Опис :
Сосема нов и висок квалитет.
Овој USB Ѕид Напојување е составен од два моќ копчиња,две USB порти и два АУ стандард три-prong џек на школка.Идеален за употреба во станбени, комерцијални и јавноста, како што се домови, канцеларии , хотели, аеродроми, салони и продавници за кафе.
Карактеристики :
1. 100% Сосема нов и висок квалитет.
2. Појавата и жици се исти како и обичните сокети
3. USB излез опремени ѕиден штекер ви дава кавга-бесплатно решение за полнење на преносни уреди.
4. USB интерфејс од овој производ е способен за полнење било каков вид на дигитални производи,како што се мобилни телефони,MP3,итн.
5. Тоа, исто така, поседува два моќ приклучоци како АУ тип на приклучоци кои гости на врската помеѓу некои електрична опрема и моќ
6. Собори на моќ, контрола на копчето кога контактот не е во употреба, за доброто на заштеда на енергија и безбедност.
7. Со покритие преку USB порта за заштита
Спецификации :
1. Големина : 11.9 cm x 7.8 cm x 3.5 см(L x W x H)
2. Влезен напон : AC90~250 V
3. Номинална струја : 10 A
4. USB излез : DC 5 V 2.1 ЕДЕН(макс.)
5. Боја : Бела
6. Материјал : PC Пламен-отпорни материјали
7. Со 2 прекинувачи,2 USB 2.0 порти и 2 АУ стандард три prong приклучоци
Пакети :
1 x USB Ѕиден Штекер
2 x Завртка

Главните својства

Примена:
Станбени / Општа Намена
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
11
Номинална Струја:
10A
Големина:
11.9cm x 7.8cm x 3.5cm(L x W x H)

Избор на купувачот