LPHZQH мода симпатична ѓердан норвешка Шума Мачка ѓердан ѓердан pendant Жените ѓердан Collares Накит Божиќ подарок панк
Ново

LPHZQH мода симпатична ѓердан норвешка Шума Мачка ѓердан ѓердан pendant Жените ѓердан Collares Накит Божиќ подарок панк

DEN 536.00
DEN 1051.20

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Главните својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
28*20mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Број На Модел На:
072
Функција:
Убавина

Избор на купувачот