19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-42 за asus Pro60J R513EP Q501LA R501VJ R510VC R704VB S550CB U50g
Ново

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-42 за asus Pro60J R513EP Q501LA R501VJ R510VC R704VB S550CB U50g

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1900-42 за asus Pro60 J R513 EP Q501 LA R501 VJ R510 VC R704 VB S550 CB U50g АКО не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Asus Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Главните својства

Број На Модел На:
PA-1900-42
Компатибилен Бренд:
за Asus
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Избор на купувачот