Луксузна Ретро Модата СТП Кожа Leathe Флип Паричникот Wallt Телефон Случај Покритие За Samsung Галакси S6 СМ-G920F СМ G920F G920 Сина
Ново

Луксузна Ретро Модата СТП Кожа Leathe Флип Паричникот Wallt Телефон Случај Покритие За Samsung Галакси S6 СМ-G920F СМ G920F G920

DEN 279.00
DEN 327.84

Во форма достапна за нарачката

1. Време на испорака : Повеќето земји нормално ќе ја прими стоката во рок од 60 дена (Бразил потреба од 90 дена), Доколку се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, ќе се прошири и датум на испорака за yous. 2. Предмети Проблеми : ако примите стоката квалитетот или други проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се базира на различни ситуации да ви обезбеди со решенија. Секој стоки ќе бидат проверени строго пред да се испрати, но неизбежно е дека небрежност, исто така, Може да се должи на транспорт причини. 3. Не Спор : Па ве молиме да не се отвори спор пред нас контакт. Тоа е многу, многу непријателски. ние ќе жалба до aliexpress кои не контактирате со нас и пред тоа.
.
Случај за Samsung Галакси S6
Двојно магнет, тоа 's многу корисни кога ќе го користите како стојат за да се види vedios.
може да се стави вашите лична Карта или Кредитна Картичка заедно со вашиот мобилен телефон.
Висок Квалитет на СТП Кожа.
6 бои можете да изберете : Црна, Сина, Кафена, Пурпурна, Црвено, Розово.
Целосна Заштитна Шок-Доказ, Нула-Отпорни, Анти-Пропадна, Нечистотија-отпорни.
Брз Брод Во Рок Од 72 Часа.
ви благодариме!

Главните својства

Материјал:
Други
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
QuShar
Големина:
for Sumsang Galaxi SM-G920 lether lather leathe filp Mobile Cell
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
feature1:
telefonen ghuthan guthain телефон puhelin puhelimen puhelimeen
feature2:
schelp omhulsel concha carapaca skal guscio став по прелива bollmann) телефон
Број На Модел На:
за Sansung Samsun Sumsung Samsug Samsuns Samsu clamshell книга walet

Избор на купувачот