80-130cm Прилагодливи домаќинство се Повлече До Бар - Вратата Pullup Бар
Ново

80-130cm Прилагодливи домаќинство се Повлече До Бар - Вратата Pullup Бар

DEN 4127.52

Во форма достапна за нарачката

80-130cm Прилагодливи домаќинство се Повлече До Бар - Вратата Pullup Бар детали за производот
80-130cm, погоден за врата width85 -120cm
Ami Ши дома врата за мулти-функција хоризонтална шипка, може да се вчита 300 KG, должина прилагодливи, нема потреба да се стиска, погоден за секое семејство да го користите, издолжени задебелување удобно пена, пот анти-пропадна не боли раце; дебела не се лизга заптивка, Загуба, употребата на безбедност; мали димензии не се смета за простор. Дома ќе може да се вежба на целото тело мускулите, целокупната форма.
Со еколошки не се лизга гумени влошки Удобно сунѓерот пот анти-пропадна Дебели нерѓосувачки челик, челични цевки за Машински алатки печат
Постои рамка на врата заштита одбор
Три спецификации можат да бидат избрани : 60-100cm 80-130cm 100-150cm Должина прилагодливи, погоден за секоја домашна употреба
Долго дел : 80-130 CM, вратата ширина на 85-120cm може да се користи најкус може да одговара на ширината на 80СМ рамка на врата најдолго може да одговара на ширината на 130 CM рамка на врата
Надворешен дијаметар 48.8 mm внатрешен бар дијаметар е 24.4 mm Надвор бар дијаметар 30.2 мм се Справи со пена должина 240.2 mm
Имајќи 300 КГ
Придружени задебелување удобно пена, вежбање удобно не боли раката, пот анти-пропадна, и комфорно и безбедно!
Задебелување против пролизгување заптивка, анти-пропадна ефект е добро, заштита на вратата рамка не е оштетен, на употребата на побезбеден!
Seiko заварување процес
Мала големина, нема простор

Главните својства

Број На Модел На:
YH-040
Примена:
вратата хоризонтална шипка
Имајќи:
300kg
Материјал:
Машина алатка за печат
Должина:
80-130cm

Избор на купувачот