2017 нови arrivel лето мода слободно високо еластична памук сатен вежба цвет мажи со кратки ракави кошула голема големина М-7XL
Ново

2017 нови arrivel лето мода слободно високо еластична памук сатен вежба цвет мажи со кратки ракави кошула голема големина М-7XL

DEN 1348.00
DEN 2544.00

Во форма достапна за нарачката


УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1. ви благодариме!
Азија Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
М
41
95
70
21
L
42.
Забелешки :
1. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ви благодариме.5
23
XXXL
47
115
76
23. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект.
ПЛАЌАЊЕ

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само.5
24
5 XL
50
126
79
24. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина ,јас ќе ви дадам совет.
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот.
Ако не знаете како да изберете големина. Ви благодариме.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница
Посакуваме да имате пријатен шопинг време. Ви благодариме.
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина.5
25
7 XL
53
138
82
26
1in=2.5
22
XL
44
105
73
22. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Стоката код : C2016 P50
Опис Големина
Прирачник Мерка. Ви благодариме. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни екран и фотографија на резолуција. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство. Ви благодариме. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате прашања. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот . Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Плоштад Јака
Материјал:
Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Dobby
Бренд Име:
GUIXIANG
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
C2016P50
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Лето
Големина:
M L XL XXL 3XL 4XL 5XL 6XL 7XL
Тип Верзија:
Тенок
Времето на пазарот:
2017

Избор на купувачот